Хочу на пробне заняття!
Хочу в дитячий табір!

Школа французької мови «Petit Paris» запрошує Вас , в маленький Париж, який розташований в Києві на Оболонському районі!

В 2016 році ми розпочали роботу, набравши 14 груп різного рівня, та успішно закохали їх у Францію та французьку мову.

Якщо Ви бажаєте вивчити французьку мову швидко не прив’язуючись лише до посібників, тоді Вам до Нас!

Наші викладачі професіонали своєї справи. Вони зможуть не лише пояснити Вам граматику та лексику, а й розказати неймовірні факти про Францію, культуру, історію та життя в цієї романтичної та дивовижної країні.

«Petit Paris» – це не просто курси французької мови в Києві. Це команда професіоналів, які забезпечать інтенсивне вивчення французької мови.

На Нашому сайті Ви зможете легко записатись на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття, натиснувши на кнопку «Хочу на пробне заняття», ознайомитись з Нашими програмами, методиками, розкладом та цінами. Для комфорту Наших клієнтів на сайті є розділ Бібліотека, де кожен може завантажити безкоштовний посібник з французької мови. А також в розділі Блог, Ви можете почитати корисні та цікаві статті.

В Нашій школі ми гарантуємо: цікаві і різноманітні уроки, групи до 6 осіб, унікальну методику, розмовний клуб з носіями мови, дружню атмосферу та дивовижний відпочинок в різних регіонах Франції!

Приєднуйтесь до «Petit Paris» та вивчайте французьку мову легко та цікаво!

Bienvenue à “Petit Paris”