Принципи роботи

Чому саме поріг «Petit Paris» Ви маєте переступити, та залишитись з Нами надовго?

Міні групи

Згідно з розкладом школи французької мови «Petit Paris»,  учні приділяють вивченню французької мови 3 години на тиждень . 1 заняття триває 90 хвилин, а в групі не більше 6 осіб. Ми вважаємо, що кількість людей в групах є одним з найважливіших аспектів якісного вивчення мови. Тому у наших групах, з однієї сторони, учні мають можливість живого спілкування з декількома співрозмовниками, а з іншої — протягом усього заняття викладач має можливість приділити достатньо уваги кожному студенту окремо, та зрозуміти його слабкі місця та прогрес у вивченні мови.

Унікальна методика, для різних груп

Кожен з Нас індивідуальність і тому — кожному потрібний унікальний підхід. Тому в нашій школі французької мови «Petit Paris»,  ми намагаємось підібрати методику, яка найбільше підходить до тієї чи іншої групи. В нашому розкладі є групи з однаковим рівнем та однаковим віком, але інструменти вивчення мови різні. Так, одні групи вивчають мову використовуючи нетрадиційні підходи, такі як перегляд французьких фільмів та співання пісень. В інших групах застосовується традиційний академічний підхід з використанням автентичних ліцензованих посібників провідних французьких видавництв (CLÉ International). Обов’язковий елемент навчання в дитячих групах – ігри французькою мовою. Наш досвід довів, що принцип різних підходів є просто необхідним.

Контроль розвитку (співбесіда-підбір групи-контрольний тест)

Прийшовши до школи французької мови «Petit Paris» , перший етап – це співбесіда з викладачем, за допомогою якої ми якісно підберемо Вам потрібну групу. За Вашим розвитком впродовж всього навчання слідкує викладач, який кожного уроку перевіряє виконання домашніх завдань та індивідуально спілкується з кожним. Якщо Ви впевненим кроком вивчаєте мову і вона Вам дається швидше ніж Вашим одногрупникам, ми обов’язково запропонуємо Вам перейти в більш сильну групу. Кожна людина індивідуальна тому саме принцип Контролю розвитку, допоможе Вам успішно та за короткий термін заговорити на обраній Вами мові!

Діти – закохати в мову, головна ціль

В нашій школі ми пропонуємо розроблену методику, для навчання французької мови діток від 5-ти років. Саме такий вік є ідеальним, для вивчення нової мови. Розпочинаємо говорити за допомогою ігор, мультфільмів та дитячих пісень. Вивчення французької мови в ігровій формі змусить Вашу дитину закохатись в неї. Вивчення буде легким, та обов’язково запам’ятається. Приходячи додому, Ваша дитина обов’язково похизується новою пісенькою, яку вивчила та змусить танцювати і співати всю сім’ю.

Різні  викладачі – це всебічний досвід

В кожну групу з вивчення французької мови признається викладач, який максимально задовольнить потреби Всіх студентів. Але Ми впевнені, що на протязі навчання Ви маєте отримати досвід не лише від одного професіонала. Саме тому, в нашій практиці зустрічається зміна викладачів через певний період. Тому, що кожний викладач – це досвід спілкування та навчання з різними людьми.

Кожен Наш викладач — це професіонал своєї справи, який закоханий в мову. В унікальності кожного Ви зможете переконатись вже на першому занятті. Також на уроки запрошуються носії французької мови.

Вивчаємо не тільки мову, а й країну

Вивчення французької мови неможливо без удосконалення своїх знань з історії та культури держави, де ця мова народилася. Саме тому, країнознавчий аспект також обов’язково присутній на наших заняттях. Вам не потрібно відкривати Вікіпедію чи підручник з історії. Просто уважно слухайте цікаві історії від наших викладачів, які мають багатий досвід та можуть розповісти безліч цікавих фактів про Францію. Вивчення культури, географії, традицій та сленгу є одним із ключовим принципом нашої школи, який робить навчання в ній не тільки корисним, але й цікавим.

Прозоре спілкування

Відносини з нашими клієнтами є прозорими. Ми завжди готові спілкуватися з приводу навчального процесу та досягнутих результатів в нашому кабінеті під час перерв між заняттями, за телефонами, або у соціальних мережах, де ми ведемо активний цілодобовий діалог з нашими клієнтами. Ми беремо відповідальність за кожного Нашого діючого та майбутнього учня і зробимо Все, щоб Ваше вивчення французької мови в школі «Petit Paris» було якісним та ефективним!